veqaalatجمشید عنبرستانی
کشور ایران تحت سیطره و حاکمیت ملایان آسیب‌ها و صدماتی به مراتب سنگین‌تر و ویرانگرتر از تمامی‌ آسیب‌هایی که در طول تاریخ از سوی دشمنان داخلی و اشغالگران خارجی به آن وارد آمده طی چهل و چهار سال حکومت ملایان متحمل شده است.

کشور و ملت ایران روزها و دوران سخت و سرنوشت‌سازی را سپری می‌کنند. حمایت رژیم آخوندها از روسیه اشغالگر در جنگ اوکراین و ارسال پهپادهای جنگی و مستشاران نظامی‌ برای کمک به نیروهای روسیه جهت استفاده از این پهپادها در کشتار مردم بی‌دفاع و غیر‌نظامی‌ خشم دولت‌های اروپایی علیه حکومت ملایان را برانگیخته است.

خطر بزرگی که در کمین کشور نشسته است یک حمله نظامی‌ گسترده به مراکز و تاسیسات غنی‌سازی اورانیوم و پایگاه‌های نظامی‌ و موشکی در زمین و دریا است زیرا در اثر مخفیکاری‌ها و سیاست‌های احمقانه سران حکومت در رابطه با توسعه روند غنی‌سازی اورانیوم با غلظت بالا و نزدیک شدن به مرحله تولید سلاح اتمی، امکان حمله به تاسیسات و مراکز غنی‌سازی اورانیوم که پیامدها وعواقب خطرناک و غیر قابل پیش‌بینی و خطرات جانی و زیست محیطی در اثر انتشار مواد رادیواکتیو به دنبال خواهد داشت افزایش یافته است.

در صورت بروز یک حمله نظامی‌ احتمالی خارجی به زیرساخت‌های نظامی، بنیه و قدرت دفاعی و نظامی‌ کشور از میان خواهد رفت که این امر تیر خلاصی خواهد بود به پیکر زخم‌خورده کشور و روزهای بسیار تیره و تاری را برای ملت دردکشیده و به فقر و فلاکت افتاده ایران رقم خواهد زد.

ملایان خبیث جنگ را نعمت و راه حلی برای نجات حکومت خود که در مسیر فروپاشی پیش می‌رود می‌پندارند. تصور اشتباه سران مافیایی و ضد ایرانی ملایان این است که ابعاد ویرانگر یک جنگ احتمالی برای مردم و کشور را درک نمی‌کنند. زیرا اگر حمله‌ای صورت بگیرد ده‌ها کشور از جمله نیرو‌های ناتو و آمریکا نیز مشارکت خواهند داشت. در فردای پایان جنگ این سرزمین از یکسو با خطر تجزیه و فروپاشی روبرو شده و از سوی دیگر جولانگاه داعش و طالبان و گروه‌های تروریستی اسلامی خواهد شد.

آیا یک اپوزیسیون به معنای واقعی کلمه در جامعه ایرانیان مخالف جمهوری اسلامی در خارج کشور یافت می‌شود؟

به استثنای برخی رسانه‌ها وچهره‌های سیاسی فعال و دلسوز، فعالیت سیاسی و سیاست‌بازی برای بسیاری افراد و تشکیلات سیاسی در خارج کشور صرفا جنبه تفریحی، وقت‌گذرانی، دودوزه بازی و یا عقده‌گشایی داشته و دارد و برای برخی نیز سیاسی‌بازی راهکاری برای بهره‌مند شدن از امکانات پولی و مالی است.

گروهی از دار و دسته‌ها و تشکیلات معلوم‌الحال چپ و اصلاح‌طلبان و لابیگران رژیم در اروپا و خاصه در ایالات متحده آمریکا از سوی ثروتمندان و میلیاردرهای چپگرا و رسانه‌های معتبر متمایل به چپ و برخی رسانه‌های دولتی و خصوصی حمایت می‌شوند و توسط همین رسانه‌ها به تفرقه‌افکنی میان مردم و تخریب افراد و فریب افکار عمومی‌ مبادرت می‌کنند و این مجموعه در چند دهه مانع بزرگی برای شکل‌گیری یک اپوزیسیون متحد و فراگیر علیه جمهوری اسلامی در خارج کشور بوده است.

شاهزاده رضا پهلوی در این برهه حساس تنها برگ برنده مردم آزادیخواه ایران برای مدیریت خیزش انقلابی در کشور است و مشروعیت ایشان علاوه بر توانایی‌های سیاسی وی، براساس احترام و اعتماد و جایگاهیست که خاندان پهلوی نزد اکثریت مردم ایران دارا میباشند.

شاهزاده رضا پهلوی در میان سیاستمداران خارجی در سطح بین‌المللی چهره شناخته شده‌ای است و توانایی آنرا دارد که بدون مشارکت تشکیلات و طیف‌های گوناگون سیاسی و با تکیه بر مردم و نیروهای متخصص و توانا و میهن‌دوست در داخل و خارج کشور، مدیریت انقلاب و مذاکرات با دولت‌های خارجی جهت حمایت از انقلاب آزادیخواهانه مردم و جوانان ایران را پیش ببرد. اما ایشان با خلوص نیت دست همکاری برای تشکیل یک جبهه فراگیر ملی و یا شورای رهبری به سوی تمام گرایش‌های سیاسی که خواستار یکپارچگی کشور و گذار از حکومت ملایان هستند دراز کرده است.

اماچپ‌ها، توده‌ای‌ها، اصلاح‌طلبان صادراتی و تجزیه‌طلبان با دستاویز قرار دادن و محکوم کردن کمپین «من وکالت میدهم» نوک حمله خود را متوجه شاهزاده رضا پهلوی کرده‌اند. چرا که ایشان مورد اعتماد و وثوق اکثریت مردم و خاصه جوانان برای مدیریت دوران گذار است و اعلام کرده با کسانی همکاری خواهد کرد که به یکپارچگی کشور معتقد و برای تعیین نظام آینده به صندوق رای و انتخابات آزاد متعهد باشند و به آن احترام بگذارند. این مجموعه رسوا و بی‌آبرو طبل رسوایی خود را با فضاحت و وقاحت به صدا درآوردند و برای شکستن اتحاد و همبستگی گسترده‌ای که میان ایرانیان خارج کشور برای حمایت از خیزش انقلابی و مبارزات آزادیخواهانه مردم علیه حکومت ملایان که در داخل کشور جریان دارد دست به کار شده‌اند.

برای نجات کشور و گذار از حکومت وحشت و ضدبشری آخوندی، شاهزاده رضا پهلوی را حمایت کنیم و با اتحاد و همبستگی ملی او را تا پای صندوق رای برای انتخابات آزاد و تعیین فرم و شکل نظام آینده کشور همراهی و یاری نماییم.

برگرفته از کیهان لندن

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید