هم میهنان گرامی
با نهایت تاسف آگاهی یافتیم که همرزم گرامی مان دکتر بیژن کریمی استاد دانشگاه نیوهیون در کانکتیکات- امریکا با عارضه سکته قلبی دار فانی را وداع گفته اند.
دکتر کریمی که از پیشگامان نهاد مردمی بودند، 2 سال مدیریت اجرائی نهاد را بعهده داشتند و در دوره مدیریت ایشان نهاد مردمی توفیقات زیادی را کسب کرد.
نهاد مردمی درگذشت این مبارز ایران دوست که سالها برای رهایئ ایران از دست فرقه تبهکار حاکم در ایران مبارزه و تلاش نمود، به بازماندگان ، بستگان و آزادیخواهان ایران دلارامی گفته و اطمینان میدهیم که راهش را ادامه خواهیم داد.
روانش شاد و یادش گرامی باد
19 آوریل 2019
نهاد مردمی

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید