اخیرا بیانیه ای توسط سه تن از مبارزان و آزادیخواهان درون مرز به نامهای حجت اله رافعی، بهفرلاله زاری و رضوانه خان بیگی صادر و از امضا کنندگان بیانیه معروف ١٤تن، درخواست نموده اند با توجه به خواست اکثریت جامعه، شاهزاده رضا پهلوی را بعنوان آلترناتیو جمهوری اسلامی و رهبر انحلال طلبی رژیم اسلامی در ایران در دوره گذار تا تشکیل دولت موقت معرفی کنند، تا شائبه هرگونه سواستفاده از جنبش دموکراسی خواهی ملت ایران از میان رفته و هم مردم و هم رهبران و اعضای جریانات سیاسی بتوانند با اتکا به این حلقه مفقوده برای آغاز حرکت عظیم مردمی امیدوار بوده و با اعتماد قدمهای بعدی را بردارند.

سازمانهای امضا کننده ضمن پشتیبانی از این قبیل حرکتهای ملی که از سوی آزادیخواهان درون مرز با هدف استقرار نظامی دموکراتیک و سکولار در ایران پس از فروپاشی کنترل شده جمهوری اسلامی صورت می گیرد، از همه هم میهنان آزادیخواه و سازمانهای سیاسی و مدنی همسو درخواست می نماید که با حمایت از تلاش فعالان و مبارزان مدنی درون مرز هرچه سریعتر ایران را از ویرانی، نابودی و تباهی ۴٠ساله حاکمان اشغالگر ایران رهائی بخشیم.

۹ اوت ٢٠١۹ / ١٨ امرداد ١۳۹٨

کنگره رهائی ایران
حزب سکولار دمکرات ایران
سازمان برون مرزی حزب پان ایرانیست
سامانه پادشاهی خواهان ایران
سامانه دموکراتیک پادشاهی پارلمانی
نهاد مردمی

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید