با نهایت تاسف و تاثر از درگذشت سحر خدایاری " دختر آبی" آگاهی یافتیم. مرگ این دختر جوان صفحه دیگری به پرونده پر برگ جنایات جمهوری اسلامی افزود. دختری که خواهان تشویق تیم محبوبش بود ولی جباران و سفاکان جمهوری اسلامی 6 ماه حبس برای وی درنظر گرفته بودند. تردیدی نیست که شیرزنان ایرانی که از همان نخستین روزهای بقدرت رسیدن ملایان در ایران اعتراضات مدنی خود را برای قوانین متحجر شریعت سازماندهی نمودند، پرچم دار مبارزات رهائی بخش ایران از چنگال فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران بوده وخواهند بود.
نهاد مردمی درگذشت سحر خدایاری را به همه آزادیخواهان و مبارزان کشور دلارامی گفته و امید است خاکستر دختر آبی، غیرتی در مردان بی تفاوت ایرانی بیدار کند و تا حضور آزادانه بانوان ایرانی در ورزشگاه ها، حضور درتمامی استادیوم های ورزشی را تحریم نمایند.

روانش شاد و یادش گرامی باد

19 شهریور 1398 – 10 سپتامبر 2019
نهاد مردمی

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید