ملت قهرمان ایران،

بنابر آگاهینامه شورای عالی رهبری حزب پان ایرانیست، صبح روز سه شنبه ٢مهر ١٣٩٨برابر با ٢٤سپتامبر ٢٠١٩ گروهی که خود را نماینده دادستانی شماره ٣٣مستقر در زندان اوین نامیده اند، بدون اخطار قبلی و با توسل به زور به محل منزل مسکونی بانو زهرا صفارپور دبیر کل حزب پان ایرانیست که در حال حاضر در سفر خارج از کشور هستند، وارد شده و اقدام به پلمب و مهر و موم زیرزمین منزل شخصی ایشان که به عنوان دفتر کار و کتابخانه از آن استفاده میشده است و همچنین دستشویی و موتورخانه ساختمان مذکور نموده اند.

کنگره رهایی ایران و سازمانهای همسو ضمن محکوم کردن این اقدام ناشایست و غیر انسانی که تنها برای تحت فشاربیشتر قرار دادن خانواده ایشان صورت پذیرفته، خواستار لغو فوری حکم دستگیری بانو زهرا صفارپور و همچنین اقدام سریع جهت فک پلمب ساختمان بوده و این اقدام را تلاشی مذبوحانه در راستای سرکوب گسترده نداهای آزادی خواهانه میداند.


کنگره رهایی ایران و دیگر سازمان های همسو، همواره در کنار حزب پان ایرانیست ایستاده و در حال بررسی اقدامات لازم برای مقابله با این حرکت وحشیانه می باشند.

پاینده ایران
زنده باد ملت قهرمان ایران
کنگره رهایی ایران و سازمانهای همسو:


• سازمان فرهنگی سیاسی ایران پاد
• سازمان برونمرزی حزب پان ایرانیست
• سامانه پادشاهی خواهان ایران
• حزب سکولار دمکرات ایران
• ملی گرایان مردم گرا
• نهاد مردمی

 

www.IranLiberationCongress.org  | این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  | +1.202.558.4424 | 17602 17th Street, #102-140. Tustin, CA 92780

بازدید کننده گرامی، نوشته هایی که از هم میهنان در این تارنما منتشر می شوند، در راستای آگاهی رسانی و باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و نویسندگان شخصا مسئول نظرات و نوشته های خود هستند. دیدگاه‌ ها و اندیشه های ابراز شده در این نوشته ها، لزوما سیاست یا مواضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند.

 ممد نبودی ببینی ... اگر بودی چه میدیدی؟

 پیام هنرمند گرامی مرتضی برجسته

 


مرتضی برجسته، خواننده و آهنگساز ایرانی با انتشار پیامی ویدئویی، خواستار حمایت هنرمندان، ورزشکاران و چهره‌های شاخص ایرانی از مردم شد.
همکاران، هنرمندان، ورزشکاران و نویسندگان، مردم امروز به ما احتیاج دارند، حتی با ارسال یک پیام کوچک، دل آنها را شاد کنید.
هنرمندان عزیز و کسانی که در خارج از کشور هستید، کاری کنید که مردم متوجه شوند که در کنار آنها قرار دارید و از ارسال یک پیام کوتاه برای مردم دریغ نکنید.

 

 

زایمان تنگدستان در ایرانِ امروز


سیاست‌های ناکارآمد و خرابکارانه جمهوری اسلامی به کجا انجامیده؟! تشویق مردم تنگدست با تطمیع و قول زمین و خانه و یارانه برای بارداری و داشتن فرزند بیشتر، چه به بار آورده؟! رها شدن نوزادان در کوچه و خیابان و سطل زباله؟! یا کودکانی که به بیگاری و گدایی و تأمین معیشت از سطل‌های زباله مشغولند؟!   برگرفته از کیهان لندن

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید