پاینده ایران

هم میهنان گرامی،
کردستان سوریه، همچون هر سرزمین کردنشین دیگر، پاره ی تن کردستان ایران است.
کوشــندگان پان ایرانیســت و ســازمانهای همگرایی ملی ایرانیان "هما" ، همدل و همصــدا با دیگر ایرانیان میهن پرســت، اقدامات تجاوزکارانه و توسعه طلبانه ی دولت خودکامه و نژادپرست ترکیه در حمله ی وحشیانه هوایی و زمینی به سرزمین های کردنشین سوریه، و بمباران و قتل عام هم تباران کرد آن سوی مرز را محکوم می کنند و نفرت و انزجار خود را نسبت به بی تفاوتی و انفعال حکومت غیرملی جمهوری ا سلامی در برابر این تجاوز آشکار و ظالمانه ی رژیم سرکوبگر اردوغان که متضمن نقض قواعد اخلاقی و انسانی و موازین حقوق بشر و اصول شناخته شده ی حقوق بین الملل است، اعلام می دارند و از همه ی جهانیان می خواهند که در برابر این فجایع خونین سکوت نکنند.

ایرانیان غیرتمند، و به ویژه کوشندگان نهضت پان ایرانیسم و سازمانهای همگرایی ملی ایرانیان "هما" ، در هر کجای ایران و جهان که زندگی می کنند باید که با تمام توش و توان، دفاع و پشتیبانی خود را از هم تباران کرد بویژه مردم مظلوم غیرنظامی در کرد ستان سوریه که اینگونه وحشیانه مورد تجاوز نیروهای نظامی رژیم نژادپر ست ترکیه واقع شده اند، به گوش جهانیان برسانند تا این کشتار بی رحمانه متوقف گردد .


۱۸مهرماه ۱۳۹۸خورشیدى
حزب پان ایرانیست و شش سازمان از همگرایی ملی ایرانیان "هما"
·سازمان فرهنگی سیاسی ایران پاد
·سازمان برون مرزی حزب پان ایرانیست
·سامانه پادشاهی خواهان ایران
·حزب سکولار دمکرات ایران
·کنگره رهایی ایران
·نهاد مردمی

بازدید کننده گرامی، نوشته هایی که از هم میهنان در این تارنما منتشر می شوند، در راستای آگاهی رسانی و باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و نویسندگان شخصا مسئول نظرات و نوشته های خود هستند. دیدگاه‌ ها و اندیشه های ابراز شده در این نوشته ها، لزوما سیاست یا مواضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند.

 ممد نبودی ببینی ... اگر بودی چه میدیدی؟

 پیام هنرمند گرامی مرتضی برجسته

 


مرتضی برجسته، خواننده و آهنگساز ایرانی با انتشار پیامی ویدئویی، خواستار حمایت هنرمندان، ورزشکاران و چهره‌های شاخص ایرانی از مردم شد.
همکاران، هنرمندان، ورزشکاران و نویسندگان، مردم امروز به ما احتیاج دارند، حتی با ارسال یک پیام کوچک، دل آنها را شاد کنید.
هنرمندان عزیز و کسانی که در خارج از کشور هستید، کاری کنید که مردم متوجه شوند که در کنار آنها قرار دارید و از ارسال یک پیام کوتاه برای مردم دریغ نکنید.

 

 

زایمان تنگدستان در ایرانِ امروز


سیاست‌های ناکارآمد و خرابکارانه جمهوری اسلامی به کجا انجامیده؟! تشویق مردم تنگدست با تطمیع و قول زمین و خانه و یارانه برای بارداری و داشتن فرزند بیشتر، چه به بار آورده؟! رها شدن نوزادان در کوچه و خیابان و سطل زباله؟! یا کودکانی که به بیگاری و گدایی و تأمین معیشت از سطل‌های زباله مشغولند؟!   برگرفته از کیهان لندن

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید