روز سه شنبه سوم مارس نمایندگانی از هما-همگرائی ملی ایرانیان که متشکل از سازمان‌های مختلف اپوزسیون و برانداز جمهوری اسلامی، با مدیریت دکتر ایمان فروتن، متشکل از دکتر حسن کیان زاد، دکتر بهرام آبار، بانو شیوا مقدم، جناب منوچهر مهرپویان، دکتر داریوش وثوق و پویا بهرامی طی نشستی با آقای رادوسلاو سیکورسکی عضو کمیته روابط خارجی اتحادیه اروپا، عضو کمیته های جانبی دفاع و امنیت، رئیس هیئت روابط اروپا با ایالات متحده و قائم مقام هیئت روابط با هندوستان ، دیدار و گفتگو کردند.
بر اساس برنامه قبلی قرار بود این نشست در مقر اصلی اتحادیه اروپا برگزار شود، اما به دستور کمیسر ارشد اتحادیه اروپا اورسلا فون‌درلاین، به دلیل شیوع بیماری کووید 1۹ و ترس از شیوع ویروس کرونا، کلیه نشست‌ها و ملاقات‌های از پیش برنامه ریزی شده در اتحادیه اروپا لغو گردید. با اینحال با همکاری دفتر آقای سیکورسکی و نمایندگان کنگره رهایی ایران، نشست فوق در یک محل خصوصی صورت پذیرفت.

 

 

در این نشست دکتر ایمان فروتن از طریق ویدئو کنفرانس و سایرین از نزدیک در مورد موضوعات مهم اعم از نقض حقوق بشر، قرار گرفتن سپاه پاسداران در لیست سازمان‌های تروریستی اتحادیه اروپا، خروج فوری اتحادیه اروپا از توافق برجام، قطع روابط دیپلماتیک با جمهوری اسلامی، پشتیبانی از جنبش‌های آزادی خواهانه ملت گفتگو شد و همچنین با ایشان در مورد قدم‌های بعدی برای دستیابی به‌ آزادی و دموکراسی بحث و تبادل نظر گردید.

در این نشست همچنین نامه سازمان‌های هما به سازمان بهداشت جهانی و اتحادیه اروپا و درخواست کمک از آنان برای ملت بی‌دفاع ایران در مقابل ویروس کرونا نیز تقدیم ایشان گردید.


پاینده ایران
زنده باد ملت دلیر ایران
هما (همگرایی ملی ایرانیان)‏

پنجم مارس 2020

بازدید کننده گرامی، نوشته هایی که از هم میهنان در این تارنما منتشر می شوند، در راستای آگاهی رسانی و باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و نویسندگان شخصا مسئول نظرات و نوشته های خود هستند. دیدگاه‌ ها و اندیشه های ابراز شده در این نوشته ها، لزوما سیاست یا مواضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند.

 ممد نبودی ببینی ... اگر بودی چه میدیدی؟

 پیام هنرمند گرامی مرتضی برجسته

 


مرتضی برجسته، خواننده و آهنگساز ایرانی با انتشار پیامی ویدئویی، خواستار حمایت هنرمندان، ورزشکاران و چهره‌های شاخص ایرانی از مردم شد.
همکاران، هنرمندان، ورزشکاران و نویسندگان، مردم امروز به ما احتیاج دارند، حتی با ارسال یک پیام کوچک، دل آنها را شاد کنید.
هنرمندان عزیز و کسانی که در خارج از کشور هستید، کاری کنید که مردم متوجه شوند که در کنار آنها قرار دارید و از ارسال یک پیام کوتاه برای مردم دریغ نکنید.

 

 

زایمان تنگدستان در ایرانِ امروز


سیاست‌های ناکارآمد و خرابکارانه جمهوری اسلامی به کجا انجامیده؟! تشویق مردم تنگدست با تطمیع و قول زمین و خانه و یارانه برای بارداری و داشتن فرزند بیشتر، چه به بار آورده؟! رها شدن نوزادان در کوچه و خیابان و سطل زباله؟! یا کودکانی که به بیگاری و گدایی و تأمین معیشت از سطل‌های زباله مشغولند؟!   برگرفته از کیهان لندن

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید