Board of Trustees

Dr. Taghi Alereza
Dr. Iman Foroutan
Mr. Abraham Ganji
Dr. Hassan Kianzad
Mr. Manouchehr Mehrpouyan

 

از بدو پیدایش نهاد مردمی تعدادی از فعالان برونمرزی حزب پان ایرانیست هم در بنیانگزاری و هم در مدیریت بخش هائی از ساختار آن مشارکت داشته و همواره برای پیشبرد امور اجرائی نهاد مردمی تلاش نموده اند.

درآغاز یازدهمین سال فعالیت های نهاد مردمی، بنیاد مکتب پان ایرانیست که در ۱۵ شهریور۱۳۳۶ شمسی در ایران پایه گذاری شد و از سال ۱۳۳۰ با نام حزب پان ایرانیست وارد فعالیت سیاسی گردید، ۷۳ ساله می شود. حزب پان ایرانیست با پیروی از بنیاد مکتب پان ایرانیست از بدو تولد در زمینه حفاظت از یکپارچگی سرزمینی و ملی ایران کوشش های فراوانی کرده و در این راه نیز متحمل صدمات زیادی شده است.

نهاد مردمی ۷۳ سالگی پیدایش و فعالیت های حزب پان ایرانیست را به کادر رهبری و هموندانشان در درون و برونمرز بویژه دکتر سهراب زنگنه دبیرکل، دکتر حسن کیانزاد سخنگوی سازمان برونمرزی حزب پان ایرانیست شادباش می گوید.

شهریور ۱۳۹۹

نهاد مردمی

بازدید کننده گرامی، نوشته هایی که از هم میهنان در این تارنما منتشر می شوند، در راستای آگاهی رسانی و باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و نویسندگان شخصا مسئول نظرات و نوشته های خود هستند. دیدگاه‌ ها و اندیشه های ابراز شده در این نوشته ها، لزوما سیاست یا مواضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند.

 ممد نبودی ببینی ... اگر بودی چه میدیدی؟

 پیام هنرمند گرامی مرتضی برجسته

 


مرتضی برجسته، خواننده و آهنگساز ایرانی با انتشار پیامی ویدئویی، خواستار حمایت هنرمندان، ورزشکاران و چهره‌های شاخص ایرانی از مردم شد.
همکاران، هنرمندان، ورزشکاران و نویسندگان، مردم امروز به ما احتیاج دارند، حتی با ارسال یک پیام کوچک، دل آنها را شاد کنید.
هنرمندان عزیز و کسانی که در خارج از کشور هستید، کاری کنید که مردم متوجه شوند که در کنار آنها قرار دارید و از ارسال یک پیام کوتاه برای مردم دریغ نکنید.

 

 

زایمان تنگدستان در ایرانِ امروز


سیاست‌های ناکارآمد و خرابکارانه جمهوری اسلامی به کجا انجامیده؟! تشویق مردم تنگدست با تطمیع و قول زمین و خانه و یارانه برای بارداری و داشتن فرزند بیشتر، چه به بار آورده؟! رها شدن نوزادان در کوچه و خیابان و سطل زباله؟! یا کودکانی که به بیگاری و گدایی و تأمین معیشت از سطل‌های زباله مشغولند؟!   برگرفته از کیهان لندن

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید