هموند و هم میهن گرامی

همانند سالهای گذشته، در کارنامه تلاش های پیگیر خانواده بزرگ نهاد مردمی برای آزادی ایران ، یک سال دیگر کوشش و تلاش برای یافتن راهکارهای همبستگی اپوزیسیون در قالب پروژه های مبارزاتی ثبت شد. دستیابی به هر پیشرفت و دستاوردی مرهون سخت کوشی، کارآمدی و مسئولیت پذیری هموندانی بوده است که خستگی ناپذیر مسئولیت های محوله را انجام میدهند و هموندانی که با همیاری های مالی خود هزینه های نهاد مردمی را تامین می نمایند.
با سپاس فراوان از این هموندان فعال و همیار، امیدواریم در سال نو با پیروی از پیمان نوین شاهزاده رضا پهلوی و با پیوستن هموندان به بخش های اجرائی و با تکیه برنیروی انسانی کارآمد و باتجربه، گام های موثری در اجرای برنامه های مبارزاتی گسترده تری در سپهر اپوزیسیون برداریم.
آغاز سال نو خورشیدی ۱۴۰۰ را به شما هموند گرامی شادباش گفته وسالی پر از بهروزی و پیروزی برای مردم مبارز ایران، رهائی سرزمینمان از اشغال فرقه تبهکار حکومتگران اسلامی و سربلندی ایران و ایرانی را خواستاریم.
اسفند ۱۳۹۹ / مارس ۲۰۲۱
نهاد مردمی

بازدید کننده گرامی، نوشته هایی که از هم میهنان در این تارنما منتشر می شوند، در راستای آگاهی رسانی و باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و نویسندگان شخصا مسئول نظرات و نوشته های خود هستند. دیدگاه‌ ها و اندیشه های ابراز شده در این نوشته ها، لزوما سیاست یا مواضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند.

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
کلیپ های ایران چه خبر بطور روزانه تهیه و منتشر می شوند
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید

Image4.jpg
   
 سرزمینمان ایران  مبارزات ملت ایران آرشیو سیمای نهاد مردمی