جمهوری اسلامی از زمان روی کار آمدن تا کنون از هر گونه جنایت ، دزدی ، چپاول ثروت های ملی و وطن فروشی دریغ نکرده است . در چند روز اخیر شاهد هستیم که فایل صوتی منتسب به آقای منتظری در فضای رسانه ای انتشار داده شده که در آن آقای منتظری نسبت به اعدام شدگان در سال 1367 اعتراض کرده و آن را بزرگترین جنایت در تاریخ جمهوری اسلامی می داند.
آقای منتظری در این بیانیه می گوید : "بزرگترین جنایتی که در جمهوری اسلامی شده و تاریخ ما را محکوم می کند به دست شما انجام شده و(نام) شما را در آینده جزو جنایتکاران در تاریخ می نویسند."


و همچنین در بخش دیگر این فایل صوتی می گوید :
 "می خواهم ۵۰ سال دیگر برای آقای خمینی قضاوت نکنند و بگویند آقای خمینی یک چهره خونریز، سفاک و فتاک بود".
دقیقا طبق گفته های آقای منتظری، آیندگان خمینی و رژیم جمهوری اسلامی را قضاوت کرده اند و از آنها به عنوان افراد جنایتکار و ضد انسایت  نام می برند .
ما در نهاد مردمی خواستار محاکمه تمامی جنایتکاران در حکومت جمهوری اسلامی در دادگاهی عادلانه و ملی می باشیم ، تمامی تلاش ما در این سالها برای دفاع از حقانیت ملت ایران در برابر ظلم و ستم رژیم جمهوری اسلامی و رساندن کشور به نقطه ای بوده است که کسی برای ابراز عقیده سیاسی یا باور مذهبی به چوبه های اعدام سپرده نشود.
همچنین اقدامات شجاعانه آقای منتظری را مورد ستایش قرار داده و از همه یاوران جمهوری اسلامی که هنوز دستشان به خون ملت ایران آغشته نشده است می خواهیم که به مانند ایشان رفتار کنند . داشتن لباس روحانیت یا نداشتن آن مهم نیست ، مهم بر تن داشتن لباس انسانیت است . به گونه ای رفتار کنید که تاریخ و خانواده تان از رفتار و کردارتان شرمنده نباشند.

22 اوت 2016
نهاد مردمی

 

بشنوید

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید