م.بیداری

‏بسیاری از شما با داستان سلیمان و حکایت عجیب مرگش آشنایی دارید. اما من آنرا دوباره مختصر بازگو میکنم تا بتوانم با تکیه بر آن گریزی به وضعیت کنونی رستاخیز میهنی بزنم!
هنگامی که سلیمان بر تخت پادشاهی نشست، جنیان را که به علوم غریب آشنا بودند در خدمت گرفت تا قصر او را بسازند. جنیان که در بند او بودند به دلیل قدرت بیکرانی که سلیمان در اختیار داشت از او وحشت داشتند، بنابراین بی وقفه در کار بودند و از حضور او در هراس. سلیمان اما روزی به دیدار تلاش آنها رفت و با تکیه بر عصای خود نظاره گر بود که جان داد و در همان حال بمرد. اما چون به عصا تکیه داشت تا سالها هیچ یک از جنیان جرات نکردند دست از کار بکشند چراکه از حضورش در هراس بودند، تا اینکه موریانه عصای سلیمان را خورد و پیکر بی‌جانش بر زمین افتاد و جنیان دریافتند او مرده است و بند وا کرده رها شدند…

حال چرا این داستان را آوردم؟ پاسخ در شباهت وضع سلیمان با حکومت ضد بشری حاکم بر ایران است. بله جمهوری اسلامی نیز مرده است. نه تنها از روز نخست این رستاخیز میهنی، که همان روز تجمع ملت در پاسارگاد در دی نود شش این نظام کثیف مرد. البته متذکر شوم که تشبیه ملت با جنیان در این قیاس تنها در بیان وضعیت صادق است نه چیز دیگر. باری…چرا ملت ایران هنوز گمان میکند با جمهوری اسلامی در جنگ است و با این باور به جنگ مرده بر خاسته است؟ پاسخ در عصای فرقه تبهکار یا همان رسانه‌های ایرانستیز است که خارج از کشور همسو با دستورات دولت و قدرتهای در سایه، شرایطی توهم انگیز ایجاد کرده‌اند که گویا جمهوری اسلامی زنده است و ما هنوز برای پیروزی نیاز به جنگ با این اهریمن از پا در افتاده هستیم. رسانه‌ها و اربابان پشت پرده آنها، نمیخواهند که ملت ایران به خواست نهایی خود یعنی نجات تمامیت ارضی سرزمین و بازگشت پادشاه خود دست یابند. آنها میدانستند ج.ا مرده است و نیاز به جایگزین دارد به همین دلیل چون چوپان دروغ گو باید گرگ خیالی میساختند، تا بدین وسیله ملت در خیابان را سر در گم و خسته نگاه دارند تا خود بتوانند از کیسه رمالی‌شان رهبری دست نشانده را بیرون بکشند و ملت را که در دشواری یک قیام فرسایشی گرفتار است، سر انجام قانع کنند راه نجات از این رهگذر است و پذیرش این شخص!..

 

ملت اما آن ملت خفته‌ایی نیست که در پنجاه و هفت ننگین، خواب ماند و پذیرفت دیوی را که غرب به مانند فرشتگان بزک کرده‌ بودند برای سیه روزی ایرانیان.ملتی که توسط جادوی همین رسانه‌ها ناجی خود را دیو دید و دیو را فرشته…اکنون این ملت بیدار است و بعد از چهل و سه سال تجربه همزیستی با تاریکترین و جنایتکارترین حکومت تمام تاریخ خود و جهان، بازیهای آنها را ازبر است و دیگر حنای شیاطین در پرده تاریک فرو نشسته، رنگی ندارد. ملت دریافته است راه رهایی بازگشت به هویت و تاریخ هزاران ساله‌ خودش است. همان هویتی که اجازه نداد این فرقه تبهکار روح ملت را با تمام قدرت و ثروتی که در اختیار داشت بدزدد. اکنون که جهان خیره به حضور و خواست ملی ایرانیان، سر در گم است، سعی دارد از خواست حداکثری خود پا پس بکشد و به حداقل‌ها اکتفا کند. به همین دلیل است که شبکه‌های ایران ستیز مثل بی بی سی و اینترآشغال تریبون تجزیه طلبان و دشمنان میهن شده تا اینگونه تحمیل کنند که این جانوران در اکثریت هستند و باید به خواست آنها تمکین شود. توهمی که چون حباب هر بار توسط ایرانیان سراسر کشور در شعارهای میهنی میترکد.

اکنون پادشاه ایران در رهنمود‌های اخیرش خطوطی روشن بر مبارزان ترسیم کرد که از برجسته ترین آنها انتقال این پیام ارزشمند است که وقت آن فرا رسیده نام مرا در کثرت حضورتان فریاد بزنید تا من نیز بتوانم از سوی شما و با اتکا به وکالتی که در خیابانها و از دیگر راه‌های ممکن به من میدهید، بدون توقف و اتلاف وقت در مجامع بین المللی برای نجات ایران بیش از پیش تلاش کرده و قدمهای کلیدی بردارم. چرا که امروز روز موعود است! روزی که عصای سلیمان موریانه خور شد و نعش جمهوری جهل و جور و فساد بر زمین افتاده است.

تا دیر نشده است و دشمنان ایران در گوشه رینگ گرفتار شده‌اند باید اقدام کرد و ضربه نهایی را فرود آورد

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید